Przyciemnianie szyb, przyciemnianie reflektorów

20-letnie doświadczenie w zakresie przyciemniania szyb samochodowych sprawiło, że ta dziedzina nie ma przed nami tajemnic. Stosujemy sprawdzone i przetestowane przez nas na przestrzeni lat materiały i technologie – gwarantujące, że przyciemnione przez nas szyby wyglądają jakby tak wyjechały z fabryki. Na wykonaną przez nas usługę przyciemniania szyb dajemy 8 lat gwarancji oraz certyfikat o oznaczeniu R43-0369-ISiC.

Uprzedzając Państwa pytanie – czy przyciemniając szyby w nowym samochodzie nie tracimy na niego gwarancji – informujemy, że przyciemnianie szyb nie ingeruje w konstrukcję samochodu dzięki czemu samochód nie traci gwarancji, w dodatku nadmienimy, że przyciemnienie szyb jest całkowicie odwracalnym efektem, co znaczy, że folię można w każdej chwili usunąć z szyb i nie ma po niej śladu. Na co dzień współpracujemy z wieloma salonami samochodowymi i przyciemniamy salonowe pojazdy jeszcze przed ich odbiorem przez właścicieli.

Przyciemnić w samochodzie możemy również wszystkie reflektory – przednie, tylne, odblaski. W tym przypadku oferujemy folie różnej klasy, o różnych stopniach przyciemnienia w różnych przedziałach cenowych.

Formularz Kontaktowy