Wynajem pojazdów sportowych, chiptuning

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu wynajmu pojazdów sportowych oraz profesjonalnego chiptuningu! Współpracujemy z renomowaną firmą Speed Company, która specjalizuje się w dziedzinie tuningowania samochodów oraz ich wynajmie. Oferuje wynajem luksusowych i sportowych aut, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i emocji podczas jazdy.

W ofercie wypożyczalni samochodów sportowych znajdziesz same perełki, które z pewnością ucieszą każdego fana motoryzacji. Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przed wynajmem. Wybrany przez Ciebie pojazd będzie przygotowany do jazdy, Ty tylko musisz wsiąść i cieszyć się jego mocą. Na stronie dostępna jest wygodna wyszukiwarka samochodów sportowych, dzięki której będziesz mógł łatwo i szybko znaleźć odpowiedni dla siebie pojazd. Samochody do wypożyczenia dostępne są ze skrzynią manualną, jak i również automatyczną. Możesz wybrać również typ silnika czy ilość miejsc w samochodzie. W naszej ofercie dostępne są samochody sportowe, które możesz wynająć, takich marek, jak Mercedes, Dodge, BMW, Jeep czy Audi.

Wszystkie pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwy sportowy kierowca.

CHIP TUNING

Chip tuning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wykonujemy chip tuning silników:
benzynowego;
diesla.

Wszystkie nasze usługi zwiększenia mocy silnika oraz diagnostykę komputerową wykonujemy w Mysłowicach.

Szczegółowe informacje o usługach wynajmu pojazdów sportowych oraz chiptuning można uzyskać pod numerem

515 850 515