Zmiana koloru, stylizacja pojazdów

Obecne możliwości stylizacji i personalizowania swojego pojazdu są nieograniczone – a w zasadzie ograniczone tylko naszą wyobraźnią. Dostępne na rynku folie, technologie druku i projektowania pozwalają samochód indywidualnie wystylizować według wizji właściciela czy nawet dopasować pod kolor butów lub torebki właścicielki. Możemy dzięki temu wyróżnić się na drodze, zwrócić na siebie uwagę. Ciekawy projekt lub kolor w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem oklejenia budzi na drodze zainteresowanie innych uczestników ruchu.

Jeśli podłoże – powierzchnia – na to pozwala, okleić możemy wszystko. Nie tylko samochód, motocykl, skuter wodny, ale także lodówkę, czy nawet jacht i samolot !

Folie tuningowe, dają nam możliwość zmiany koloru całego samochodu lub tylko wybranych elementów. Można również zastosować folie z własnym nadrukiem, dzięki którym możemy na samochód nanieść dowolny projekt graficzny. Folie występują w bogatej palecie kolorystycznej jak i różnych strukturach, takich jak m.in. połysk, mat, satyna, chrom, karbon, szczotkowane aluminium.

Samochód możemy okleić bez wnęk – to znaczy, że po otwarciu drzwi zobaczymy oryginalny kolor lub z wnękami – w takim przypadku oryginalnego koloru trzeba będzie się trochę naszukać.

Możemy tylko częsciowo okleić pojazd lub też wystylizować go według wizji właściciela.

Przewagą oklejania nad malowaniem jest fakt, że folię możemy w każdej chwili ściągnąć i wrócić do oryginalnego lakieru.

Formularz Kontaktowy